• Przechowalnia 0
 • Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Korek napreżen wstep. Suntour CR7/8/9 FKE005-10 25,4 731
  Szybki podgląd
  43,90 zł
  Amortyzator Suntour 29 XCM HLO ah dys cz mat 741
  Szybki podgląd
  585,00 zł
  Amortyzator Suntou XCT 29 1 1/8 ahead czarny mat 563
  Szybki podgląd
  439,00 zł
  Kapa NEX E-25 lewa bez otworu FEG259 375
  Szybki podgląd
  19,90 zł
  Korek + dzwignia blokady XCM HLO 32mm 926
  Szybki podgląd
  66,90 zł
  Korek blokady XCR 34mm FKE526-09 LO kpl. 1002
  Szybki podgląd
  59,90 zł
  Korek blokady NCX DLO 30mm FKE526-16 kpl. 1005
  Szybki podgląd
  89,90 zł
  Korek blokady Raidon 34 LO-R kpl. 1007
  Szybki podgląd
  89,89 zł
  Korek do amortyzatora prawy 32mm XCM HLO 535
  Szybki podgląd
  31,90 zł
  Obejma siodła M-Wave zamykacz 31,8mm czarna 659
  Szybki podgląd
  17,90 zł
  Kontakt
  Płatności i wysyłka tel. +48607956868
  Sprawy techniczne tel. +48502360848
  e-mail: lightsport93@gmail.com

  reklamacje

  Odpowiedzialność z tytułu rękojmi i gwarancji przy sprzedaży z udziałem Konsumenta.

  8.1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towar będący przedmiotem umowy - bez wad.

  8.2. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta z tytułu rękojmi jeżeli rzecz sprzedana ma wadę

  fizyczną lub prawną - przez okres 2 lat od wydania rzeczy. Wada fizyczna polega na niezgodności

  rzeczy sprzedanej z umową.

  8.3. Sprzedawca informuje, że w przypadku Towarów objętych także gwarancją uprawnienia kupującego i obowiązki gwaranta z tego tytułu są określone i należy je wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej.

  8.4. Udzielona gwarancja na sprzedany Towar jest uprawnieniem dodatkowym i nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień Klienta z tytułu odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej (art. 577 Kodeksu Cywilnego).

  8.5. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

  8.6. W przypadku stwierdzenia wady lub niezgodności dostarczonego Towaru z umową, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.

  8.7. W celu zgłoszenia reklamacji zalecamy, aby Klient wypełnił protokół reklamacyjny (lub w innej formie opisał podstawy reklamacji oraz żądania odnośnie usunięcia wad i przesłał zgłoszenie drogą elektroniczną e-mail lightsport@gmail.com lub pocztą na adres do korespondencji Sprzedawcy.

  8.10. Wadliwy Towar, jeżeli jest to możliwe i celowe - po uzgodnieniu ze Sprzedawcą należy odesłać na adres do korespondencji Sprzedawcy.

  8.11. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad, albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba, że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę.

  8.12. Jeśli naprawa lub wymiana produktu jest niemożliwa Klient może żądać obniżki ceny na wadliwy produkt, bądź zwrotu pieniędzy.

  8.13. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.

  8.14. Sprzedawca rozpatrzy reklamację bez zbędnej zwłoki. Nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania Towaru w ramach reklamacji poinformuje drogą pisemną lub elektroniczną Klienta o stanie realizacji reklamacji. Pozostawienie reklamacji w tym czasie bez odpowiedzi jest równoznaczne z uznaniem reklamacji.

  8.15. Po uwzględnieniu reklamacji Sprzedawca zwróci Klientowi koszty przesyłki związane z reklamacją a poniesione przez Klienta. Sprzedawca przekaże należną kwotę Klientowi na rachunek bankowy.

  8.16. Jeżeli uznanie reklamacji jest związane z naprawą lub wymianą towaru - Sprzedawca odeśle produkt Klientowi na własny koszt.

  8.17.Uszkodzenia mechaniczne - jeżeli nie są wynikiem wad produktu - powstałe podczas użytkowania nie mogą być podstawą reklamacji. Reklamacji nie podlega też zużycie wynikające z normalnego użytkowania jak i też uszkodzenia w wyniku nieprawidłowych zabiegów konserwacyjnych

   

   

  Druki do pobrania:

  Odstąpienie od umowy: Link!

  Reklamacja:

  Wysokiej jakości sklep rowerowy lightsport.pl oferuje akcesoria do rowerów to produkty najwyższej jakości, zaliczają się do nich pompki pedały tarcze hamulcowe, w ofercie posiadamy klucze rowerowe, markowe produkty XCM, NEX, XCT, NRX, XCR, bardzo mocne dętki kenda continental oraz inne lampki prox, basta, axa. Sprzedawane produkty pochodzą bezpośrednio od producenta i objęte są jego gwarancją. Nasze produkty takie jak korby łańcuchy, Shimano, Sram w tym opony kenda continental, ognioodporne opony dętki rowerowe do kół  oraz oryginalne wodoodporne smary do rowerów to produkty najczęściej kupowane przez naszych klientów. Najbardziej popularne są kasety shimano sram oraz ledowe oświetlenie do rowerów. Kupując w naszej firmie części do amortyzatorów rowerowych jesteś pewny, że kupujesz produkty które posłużą wiele lat Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu, nasi konsultanci dyżurują pod telefonem i pomogą dokonać trafnego wyboru.